Заочно заарештований у РФ український пранкер Микита Кувіков, відомий у мережі як Євген Вольнов, став офіційним речником центру «Миротворець» з окремих питань на громадських засадах.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, речник "Миротворець", пранкер, Євген ВольновВолонтерський центр «Миротворець» повідомив на своїй офіційній сторінці, що для поліпшення комунікацій із громадськістю ввів посаду офіційного речника з окремих питань (на громадських засадах).

Заочно заарештований у РФ український пранкер Микита Кувіков, відомий у мережі як Євген Вольнов, став офіційним речником центру «Миротворець» з окремих питань на громадських засадах.

«Ми довго шукали фахівця, який підійшов би нам на цю посаду, був ерудованим, мав почуття гумору та такту, умів спілкуватися з аудиторією. І така людина знайшлася. Знайомтеся: офіційний речник центру «Миротворець» з окремих питань на громадських засадах Євген Вольнов (український пранкер Микита Кувіков.)», – заявили в «Миротворці».

У центрі зазначили, що Вольнов відомий в Україні і далеко за її межами і любить «спілкуватися з «жЫвотными».

«Володіє мовами: українською, російською, кількома розмовними прислівниками російських окупантів, англійською. У мірі, необхідній для виконання функцій речника нашого центру, має навички використання таких офісних програмних продуктів, як MS Word та MS Exel. Обіцяє під час виконання функцій речника центру «Миротворець» не матюкатися», – заявили в «Миротворці».

Завданням Вольнова на новій посаді буде роз’яснення громадськості ролі і призначення центру «Миротворець» і популяризація використання його баз даних.

Сайт волонтерського центру «Миротворець» діє з весни 2014 року. Активісти заявляють, що заносять до бази проекту пособників терористів Донбасу і тих, хто потрапляв в окупований Крим усупереч українським законам.

Вольнов записав серію пранків, присвячених пожежі в Кемерові. Він телефонував місцевим жителям і держслужбовцям, відрекомендовуючись співробітником адміністрації президента або МНС РФ. Пранкеру вдалося домовитися про відкат під час відспівування жертв, знищення меморіалу і приховування кількості загиблих.

За словами Вольнова, своїм пранком він хотів «дати можливість відчути всім, що відчувають українцівже який рік». Пранкер зазначив, що росіяни «практично щодня» вбивають українців на Донбасі і «не заслуговують на якийсь жаль».

28 березня Слідчий комітет відкрив щодо українця справу за ст. 282 (розпалювання ненависті або ворожнечі) Кримінального кодексу РФ. Цього самого дня Басманний суд Москви заочно заарештував Вольнова й оголосив його в міжнародний розшук.

29 березня прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган заявила, що Україна не видасть Росії Вольнова.

Голова Слідчого комітету Російської Федерації Олександр Бастрикін пообіцяв «усіма правдами і неправдами» дістати Вольнова.

Пранкеру в РФ загрожує штраф у розмірі від 300 до 500 тис. руб. (від 137 до 228 тис. грн) або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Московський міський суд визнав законним заочний арешт Вольнова.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube