Київський школяр Георгій Солодько вступив в Гарвард, Стенфорд, Колумбійський та інші престижні виші США. Тепер він зможе обрати, де навчатися.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, школяр, Георгій Солодько, університети США, Україна

Всі витрати на навчання на суму $300 000 покриє грант та стипендія. Ще двоє українок отримали стипендії по $260 000. Як їм це вдалося?

Співзасновник Prometheus Іван Примаченко розповів, що для цього школяреві потрібно було надзвичайно старанно навчатися, готуватися, консультуватись з експертами.

«Нічого більшого, крім роботи і безкоштовної допомоги тих, хто вже навчався закордоном, хлопець не отримав. Це все — його заслуга і старанність. Чи можливо звичайному київському школяреві вступити на повну стипендію одночасно до Гарварду, Стенфорду, Колумбійського, Дартмутського університетів, університетів Вандербільта і Тафтса? До всіх найпрестижніших вишів США. Можливо!» — написав

Примаченко у Facebook.

Він також розповів, що хлопцеві допомагали на безкоштовних консультаціях команди Ukraine Global Scholars.

«Хай цей приклад стане поштовхом і натхненням для мільйонів українських школярів!» — додав він.

Ще дві стипендії по $260 000 отримали школярки з Києва та Тернополя, пише AIN.

Загалом у цьому році завдяки навчальній програмі UGS в американські приватні школи і коледжі поступили 13 учнів, які отримали близько $3 млн у грантах.

Про програму

Ukraine Global Scholars з 2015 року надає консультаційну та менторську допомогу талановитим дітям, які хочуть здобувати вищу освіту в США, але не можуть собі цього дозволити фінансово. У рамках грантових програм найкращим абітурієнтам пропонують стипендії, які покривають витрати на навчання частково або повністю.

Запустили програму випускники Гарварду, Пенсільванського університету та інших. Всі вони родом з України і таким чином хочуть допомогти співвітчизникам.

В рамках програми працюють з учнями 8-11 класів, допомагають з процесом подання заявки, підготовкою до іспитів, а найталановитішим оплачують заявки та складання іспитів у США.

ИСТОЧНИК UAinfo

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube