Українські фанати мотоциклів опанували світові традиції кастому і створюють вражаючі байки. Культура кастомних мотоциклів у західному світі розвивалася десятиліттями і в ХХІ столітті вже впевнено завойовує Україну, пише UATV.

фанати мотоциклів, байк, новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media

Кілька жителів історичного містечка Білгород-Дністровський в Одеській області свого часу так захопилися переробкою байків, що переїхали до Києва і відкрили своє ательє.

Кастом-байки, тобто, виготовлені в єдиному екземплярі або у вкрай малій кількості примірники мотоциклів, придумали ті, кого не влаштовував заводський варіант. Зараз розрізняють понад дюжину основних типів кастомізації, а є ще їхні зміщення і перетини. Однак на першому місці завжди стоять ідеї майстрів.

Українські кастом-байки – стильне відео

Сьогодні українець Денис Гарш і його механіки працюють відразу в декількох напрямках кастому, й, особливо, в стилі вінтаж.

Ми – тюнінг-ательє, ми можемо зі звичайного мотоцикла, не змінюючи його бак і крила, те, за чим пізнається модель, зробити його досить стильним і красивим, – говорить Гарш.

Тюнінг-ательє мотоциклів – це не просто тюнінг, це естетичний кастом, глибока обробка всього образу байка.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media

Кастом-байк

«У нас свій стиль, своє бачення і свій смак. Ми по-іншому бачимо мотоцикли, ми намагаємося робити їх акуратними та навіть витонченими», – продовжує Гарш.

Майстри кажуть, що люблять і цінують індивідуальність кожного байка і беруться не за всі роботи замовників. У цій майстерні навіть стилізували всесвітньо відомий байк, який був в Арнольда Шварценеггера у фільмі «Термінатор-2».

Щоби довести все до досконалості, майстри не терплять терміновості. Робота над байкам може тривати від 2 місяців до півроку, залежно від глибини кастому.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media

Авторський байк на трасі

Денис Гарш каже, що кастом-культура в Україні набирає обертів, клубів стає все більше, красивих мотоциклів і замовлень – теж.

ИСТОЧНИК 24tv.ua

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube