В школі казали, що нам всім варто вчити англійську. І не те, щоб ніхто не вірив. Просто не знали тоді в місті люди англійської і важко було повірити, що щось колись зміниться.

вчити, Віртуальна реальність, англійська, Біткоін, можливості, люди, можливості, Україна

Все змінилось. Тепер людей без upper-intermediate на нормальну роботу не беруть. Кажуть — довбо*би.

Коли ми вступали в університети — казали, що варто вчитися на програміста. Казали — перспективна тєма. І не те, щоб ніхто не вірив. Просто, якось воно не відчувалося особливої різниці. 800 доларів чи 1000 в місяць.

Всі пішли хто куди. Економісти. Юристи. Соціологи.

Ніхто ж не думав, що через 5 років середньостатистичний senior developer буде заробляти більше сідо голових топ-менеджерів.

Коли всі почали працювати і тут пішла тема про те, що варто взяти паузу і поподорожувати — всі хмикнули. Не те, щоб ніхто не вірив. Просто… Просто які тут тобі подорожі. Треба ж спочатку заробити грошей. Треба якось коріння пустити.

Сьогодні, бекпекінг в Азію — це щось на кшталт сигарети після сексу. Об’їхати світ? Багато хто хотів, але більшість просто не встигла. Я й сам відчуваю, як все важче стає влаштовувати собі справжні подорожі з кожним новим роком життя.

Читайте також: А потом пошло вторжение российских войск

Коли мій друг цією весною майже силоміць змушував мене інвестувати в біткоін свої гроші — я дуже пручався. Та що там я — всі пручалися. Дехто навіть досі в вус не дув. І навіть на вікіпедію не заходив, щоб почитати про криптовалюти.

Біткоін: тоді — 800 доларів за штуку, сьогодні — 4,300.

Не треба бути ні програмістом і навіть економістом, щоб це підрахувати.

Особливо, коли ми говоримо про 4 місяці часу.

Шо?

Хайп закінчився? Ви все про*бали?

Ну тоді закривайте цей пост.

А для всіх інших:

Віртуальна реальність, продовження життя, автоматизовані переклади, біотехнології, дрони, вітряки і сонячні панелі, маріхуанна, штучний інтелект, мобільні платежі, гени, роботи, розумний будинок, безпілотні тесли, 3D принтери, шерінг, під’єднані до інтернету та автоматизовані частинки нашого життя, або коротко — IoT, онлайн освіта, розумні міста, нанотехнології, смартконтракти..

…У нас прямо перед носом лежить більше магії ніж у всі століття до цього. Ось тут. Прямо тут. Варто лише руку простягнути.

Простягнеш?

ИСТОЧНИК Igor SHAVERSKY

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube