У державному концерні Укроборонпром планують скоротити чисельність персоналу на 40% — до 180 співробітників. Рішення про оптимізацію внутрішньої структури та кадрового складу концерну прийняла його наглядова рада, інформує прес-служба Укроборонпрому.

Укроборонпром, скорочення персоналу, новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media

Наглядова рада ДК прийняла рішення про оптимізацію внутрішньої структури та кадрового складу концерну. Нова структура буде побудована за кластерним принципом управління виробництвом.

Нова структура буде побудована за кластерним принципом управління виробництвом.

«У процесі оптимізації будуть збережена необхідна функціональність, що дозволить забезпечити всі покладені на концерн завдання. Кошти, зекономлені в процесі оптимізації адміністративної ланки концерну, планується скерувати на впровадження дослідно-конструкторських робіт», — розповіли в Укроборонпромі.

Підприємство об’єднує понад 100 підприємств у п’яти основних галузях оборонної промисловості і має більш ніж 10 конструкторських бюро, що займаються розробкою озброєння і техніки, проектуванням і дослідженнями.

Нагадаємо, наприкінці лютого президент Петро Порошенко призначив главою Укроборонпрому Павла Букіна, який до цього обіймав посаду генерального директора Укрспецекспорту.

Читайте: У МЗС пояснили, чому Україна повинна розірвати Договір про дружбу з Росією та підписати новий

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube