Тарифна рада при Міністерстві інфраструктури України затвердила поступове збільшення тарифу «Укрпошти» на передплату друкованих видань майже на 50%.

Відповідний проект наказу опублікований на офіційному сайті МІУ.

тарифу "Укрпошти", Україна, новини

Підвищення тарифу відбудеться в два етапи: на 24,7% з другого півріччя 2018 та на 19,2% з 1 січня 2019, лише тоді ціна послуги має вийти на рівень собівартості.

Водночас, ПАТ «Укрпошта» не планує підвищувати тарифи на передплату друкованих видань читачам в Донецькій та Луганській областях, – йдеться у повідомленні.

Також, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що вартість передплати повинна залишитися незмінною, з огляду на необхідність поширення української преси серед мешканців, які проживають на контрольованій Україною території.

«Триває війна, в тому числі, й інформаційна. Кожен український голос на території Донецької та Луганської областей є безцінним. Саме тому і Міністерство інфраструктури, і ПАТ «Укрпошта» виступають за те, щоб вартість передплати на українську пресу залишалася без змін для читачів в цих регіонах», – наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що від початку 2018 року «Укрпошта» у межах України підніме власні тарифи на 12,3%, а пересилання поштових відправлень за кордон зросте на 43,2%.

Читайте: Регіонали повертаються, і найстрашніше, що це нікого вже не шокує

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube