Акціонерна державна компанія «Укрзалізниця» має намір поліпшити якість сигналу Wi-Fi в швидкісних поїздах за рахунок включення цієї послуги в вартість квитка.

Про це заявив в. о. глави «Укрзалізниці» Євген Кравцов, пише УНІАН .

Wi-Fi в швидкісних поїздах, Укрзалізниця, платна послуга, Україна, новини

«Щодо Wi-Fi, то він присутній в швидкісних поїздах. Те, що є зараз, — це безкоштовна послуга. Є контракт з підрядником, проте вони не дуже якісно виконують роботи. Ми розглядаємо можливість поліпшити якість сигналу, але це додаткові витрати. Нам доведеться включати це у вартість квитка. І це нормально, адже якщо ви подивитеся на Інтернет в поїздах в інших країнах, то там він платний», — пояснив він.

Також, за його словами, можливий варіант використання реклами як джерела покриття витрат.

«Але є питання, що це може працювати на стаціонарних об’єктах, де менші витрати в інфраструктуру. Ми розглядаємо такий варіант для вокзалів. Якщо говорити про нічні поїзди, то там вкладення будуть набагато більшими, оскільки вони курсують по всій нашій мережі і покриття Wi -Fi мережею такого полігону — це дуже великі капітальні інвестиції», — зазначив Кравцов.

Катастрофічна ситуація склалася також з наявністю розеток в вагонах, визнав він.

«Розетки можливо зробити при капітальному ремонті або під час закупівлі нових вагонів. На сьогоднішній день близько 30% купейних поїздів мають розетки, СВ — близько 80%. В плацкартах складніше», — додав в. о. глави «Укрзалізниці».

Як повідомляли перший етап підвищення цін на 18% для пасажирів «Укрзалізниці» відбудеться 1 квітня 2018 року.

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube