У Києві прикрашання міста до Нового року та Різдва почнеться уже в суботу, 24 листопада. Першими в атмосферу свята поринуть Софійська та Контрактова площі, де облаштують новорічні ярмарки та атракціони.

головна ялинка, унікальні гірлянди, північне сяйво, країна, Україна, Ukraine, news, Бегемот, бигимот, бигемот, бегимот, новини, новости

У прес-службі КМДА розповіли, що цьогорік усі святкові локації будуть об’єднані тематикою північного сяйва. Основними місцями розваг до Нового року стануть Софійська та Михайлівська площі, а також Володимирський проїзд.

«На Софійській площі традиційно поставлять головну ялинку столиці, яку урочисто засвітять 19 листопада о 19:00. Поряд із нею встановлять екран, через який відвідувачі передаватимуть вітання. Також на площі вперше запустять потяг бажань «Полярний експрес», а в сквері Володимирського проїзду облаштують зону розваг для найменших», — повідомили деталі в міській адміністрації.

Усю Контрактову площу прикрасять у стилі творчості української художниці Марії Примаченко, а поряд із колесом огляду встановлять велику ялинку. До свята Різдва, 7 січня, усіх охочих пригощатимуть кутею та організують масові колядки. У сквері на площі також з’явиться Резиденція Святого Миколая.

Повністю завершити прикрашання цих локацій столична влада планує до 15 грудня — саме цього дня заплановане їхнє урочисте відкриття.

Головна ялинка країни: якою вона буде

Організатором новорічної розважальної програми в столиці знову став проект Folk Ukraine. Як пише «Сегодня», інформація про те, чи буде дерево живим або штучно зібраним, з’явиться тільки 8 грудня.

«Ялинка може бути штучною, складеною із невеликих гілок, як робили раніше. Або живою, яку ми, за традицією, привозили з лісництва в Івано-Франківській області. Нині рішення остаточно не прийняте. Думаю, до 8 грудня визначимося», — розповів президент фестивалю Folk Ukraine Ігор Добруцький.

Приблизна висота ялини на Софійській площі становитиме 25-27 метрів, щоб вона гармонійно виглядала разом зі дзвіницею і вежею собору. Прикрашатимуть зелену красуню іграшки у вигляді срібних і білих кристалів. Загалом на ялинці буде майже 10 тонн гірлянд, довжина яких становитиме 10 кілометрів.

Як писали ЗМІ, у 2018 році столична влада відмовилися від ідеї установки надто високої головної ялинки країни. Наприклад, у 2017 році її висота досягла 33 метрів, що сильно ускладнило її транспортування.

головна ялинка, унікальні гірлянди, північне сяйво, країна, Україна, Ukraine, news, Бегемот, бигимот, бигемот, бегимот, новини, новости головна ялинка, унікальні гірлянди, північне сяйво, країна, Україна, Ukraine, news, Бегемот, бигимот, бигемот, бегимот, новини, новости головна ялинка, унікальні гірлянди, північне сяйво, країна, Україна, Ukraine, news, Бегемот, бигимот, бигемот, бегимот, новини, новости

ИСТОЧНИК OBOZREVATEL

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube