Вчора на сайті Кабінету Міністрів з’явилася постанова про підвищення цін на газ. Воно було прийнято на засіданні Кабміну ще тиждень тому. Але потім текст постанови зник із сайту уряду і з кешу пошукових систем.

Однак журналістові «Українських новин» Юрію Дощатову вдалося зробити скріншот цієї постанови. З нього випливає, що з травня ціна для населення буде підвищена ще раз і складе 80% від рівня промислових цін за максимальними розцінками «Нафтогазу». А це означає 11 500 гривень за тисячу кубометрів.

Є всі підстави вважати, що цей документ був оприлюднений на користь «Нафтогазу». Оскільки ця постанова передбачає подвійне підвищення цін на газ для населення і теплокомуненерго і призведе до суттєвого зростання доходів «Нафтогазу». У той час як прем’єр-міністр уже заявив, що ціни на газ підвищуватися двічі не будуть.

Мабуть, в уряді помітили таку фальсифікацію і текст нафтогазівської постанови зник із сайту. Тим більше, що він не пройшов усіх потрібних погоджень в органах влади і є нелегітимним. Про це свідчить лист Державної регуляторної служби, в якому йдеться про інше — узгоджений проект постанови і додається текст цієї постанови.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube