Автовокзали Криму захистять ґратами для забезпечення антитерористичної безпеки, також на автостанціях з’являться групи швидкого реагування, які будуть додатково контролювати пасажирів. Про це в понеділок, 12 березня, повідомляє Радіо Свобода.

захистять ґратами, Крим, захист від терористів, Росія, Україна, новини

Навколо автостанцій та автовокзалів побудують безфундаментні металеві огорожі, ворота і хвіртки. Огородження почнуть встановлювати в квітні.

Автовокзали окупованого Росією українського Криму обгородять для гарантування антитерористичної безпеки. Окрім того, на автостанціях з’являться групи швидкого реагування ‒ вони будуть додатково контролювати пасажирів.

Як зазначив директор Кримавтотрансу Ігор Коробчук, огорожі почнуть встановлювати в квітні. Навколо автостанцій та автовокзалів побудують безфундаментні металеві огорожі, ворота і хвіртки.

«Після встановлення огорожі на території автостанцій введуть пропускний режим. Це означає, що на територію автостанції зможуть в’їжджати тільки транспортні засоби, які перевозять пасажирів і мають на те всі законні підстави», — повідомив Коробчук.

За його словами, до перону на автовокзалах допускатимуть лише пасажирів з квитками. До решти об’єктів прохід буде вільним.

Читайте: В Артеке в годовщину аннексии Крыма проведут «детский референдум»

Зазначається, що таке нововведення вже з’явилося на автовокзалі Євпаторії. Уздовж його периметра звели металевий паркан у вигляді клітки, вищої від людського зросту. Тепер пасажирам перед посадкою в автобус доведеться пройти огляд.

Кримавтотранс закупив огорожі ще в листопаді 2017 року за 10 млн рублів. Це 786 збірних секцій і більш як 800 стовпів для заборів. Вони призначені для автовокзалу і двох автостанцій в Сімферополі, автостанцій в Алушті, Ялті, Керчі, Феодосії, Євпаторії, Армянську, Красноперекопську, Судаку, а також селищах Первомайське, Красногвардійське, Кіровське і Радянське.

Нагадаємо, раніше так зване мінтранспорту Криму заявило про плани відкрити три нові автостанції на кордоні з Україною в районі міжнародних пунктів пропуску Джанкой, Армянськ і Перекоп.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube