У 204-ту річницю народження українського письменника і художника Тараса Шевченка кримчани вшанували його пам’ять покладанням квітів. Як повідомляє проект Радіо Свобода Крим.Реалії, люди зібралися біля пам’ятників Шевченку в Севастополі, Керчі, Ялті й Сімферополі.

Тараса Шевченка , Крим, вшанування, Україна, новини

У Сімферополі з квітами прийшли активісти Українського культурного центру. За їхніми словами, публічних акцій вони не проводять, оскільки підконтрольна Кремлю влада Криму забороняє їм публічну діяльність.

Тараса Шевченка , Крим, вшанування, Україна, новиниТараса Шевченка , Крим, вшанування, Україна, новини

В Ялті до пам’ятника, який стоїть у сквері імені Тараса Шевченка, букети квітів у кольорах державного прапора України поклали на постамент пам’ятника, а кілька букетів вклали йому в руки.

Тараса Шевченка , Крим, вшанування, Україна, новини

Три роки тому, в 2015-му під час покладання квітів до пам’ятника Шевченку в Сімферополі проукраїнських активістів затримувала поліція.

Тарас Шевченко, український поет, письменник і художник, громадський і політичний діяч, народився 9 березня 1814 року. Він став одним із символів України, і день народження Тараса Шевченка українці вшановують як неформальне свято.

Читайте: «Кобзар постійно нагадував, що росіянам не можна довіряти»: 6 ознак української нації, сформованих Тарасом Шевченком

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube