У прибережній зоні Мурсії, міста на південному сході Іспанії, знайшли труп десятиметрового кита. В результаті розтину експерти з Центру порятунку дикої природи Ель-Валле виявили пластикові пакети, каністру, а також кілька частин мотузки і сіть. 

Про це у вівторок, 10 квітня, пише National Geographic.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media,  кита, пластик, забруднення океану, екологія

Кит помер через те, що не зміг перетравити весь пластик, який він проковтнув. Через це «блокування» в травній системі тварини у черевній порожнині розвинулася інфекція.

Фахівці дійшли думки, що кит помер через те, що не зміг перетравити весь пластик, який він проковтнув. Вони припустили, що через це «блокування» в травній системі тварини в черевній порожнині розвинулася інфекція — перитоніт, яка в підсумку призвела до смерті.

Коли стали відомі результати розтину, влада Мурсії вирішила запустити кампанію щодо оповіщення про небезпеку використання одноразових пластикових предметів.

Зазначається, що щорічно в Світовий океан викидається понад 8 мільйонів тонн пластику. Якщо ситуація не зміниться, то до 2025 року на три тонни риби припадатиме тонна пластику, а до 2050 року пластик переважатиме.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media

Раніше в ООН повідомили, що водойми планети стають все більш забрудненими, і є ймовірність, що до 2050 року більше п’яти мільярдів осіб будуть мати проблеми з водою.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube