Поліція Іспанії знайшла майже майже 9 тонн кокаїну, захованих у вантажі бананів з Колумбії. Це рекордна партія для Європи, знайдена в транспортному контейнері.

Про це повідомляє сайт МВС Іспанії.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Іспанія, кокаїну, Колумбія

Партію наркотиків вагою 8,74 тонни знайшли на борту вантажного судна, яке минулої суботи зайшло у південний іспанської порт Альхесірас.

 

Наркотики сховали серед 1080 коробок бананів, які були завантажені у порту Турбо (Колумбія) і мали бути доставлені до Барселони. Це – найбільша партія наркотиків, вилучена в Іспанії і рекордна для Європи, знайдена в одному контейнері.

 

Після цього іспанські поліцейські у співпраці з Європолом заарештували чотирьох осіб в Іспанії та двох у французькому місті Ліон за підозрою у контрабанді наркотиків.

Альхесірас є найбільшим вантажним портом Іспанії та основним пунктом, через який контрабандисти намагаються доставити кокаїн в Європу. У січні іспанська влада вилучили в порту 6 тонн кокаїну.

ИСТОЧНИК ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube