Священики Луганської єпархії Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) знову були потрібні терористам «ЛНР». Цього разу їм склали присягу на вірність 40 козаків.

Про це написав у своєму Тwitter засновник проекту «Коллаборанты, бывающие в Украине» Олександр Чернов.

Московського патріархату, Лунанська єпархія, Україна, терористи, новини

«І знову Луганська єпархія — паск*ди. Мінімум третій раз за 10 днів! І що це за «спецсвященик від єпархії, який займається питаннями козацтва «ЛНР»? А Київ і Лавра, і офіційна влада України — сплять!? Другий випадок за 5 днів, коли вся Луганська єпархія повинна жорстко і публічно вихопити і від керівництва в Лаврі Києва, і від СБУ», — написав Чернов.

«Присяга зобов’язує кожного козака і дає йому право зі зброєю в руках захищати свою «Батьківщину» від ворога. Зараз «Республіка» оточена ворогами, ми всі чудово знаємо, що захищають її козаки, вони вірою і правдою стоять на сторожі нашої «Республіки», — сказав «голова «Ради старійшин луганського округу Міжнародного союзу козачих громадських організацій Всевеликого війська Донського» Олександр Штика, передає сепаратистський сайт ЛІЦ.

Читайте: Лавров сделал громкое заявление о «притеснениях» УПЦ МП

Чернов також додав, що богослужіння провів настоятель храму княгині Ольги ігумен Пимен у пересувному храмі «Народної міліції «ЛНР».

«Співочий» за кадром- жесть: схоже, орк-кастрат», — підкреслив він.

 

Московського патріархату, Лунанська єпархія, Україна, терористи, новиниМосковського патріархату, Лунанська єпархія, Україна, терористи, новиниМосковського патріархату, Лунанська єпархія, Україна, терористи, новиниМосковського патріархату, Лунанська єпархія, Україна, терористи, новиниМосковського патріархату, Лунанська єпархія, Україна, терористи, новини

Раніше священики УПЦ МП провели молебень у «ЛНР» з «іконою», на якій був зображений убитий у Чечні прикордонник.

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube