Виконувач обов’язків прем’єр-міністра Вірменії Карен Карапетян звернувся до президента країни Армена Саркісяна з пропозицією обговорити можливість проведення позачергових парламентських виборів. Про це йдеться в його заяві, опублікованій на офіційному сайті кабінету.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Вірменія, позачергові парламентські вибори, Карен Карапетян

Президент Вірменії Армен Саркісян, парламентські і позапарламентські сили повинні обговорити шляхи виходу з політичної кризи, заявив виконувач обов’язків прем’єр-міністра Карен Карапетян.

«Будучи стурбованим ситуацією, що склалася, як керівник виконавчої влади, маючи обов’язок забезпечити нормальний ритм нашої країни, звертаюся до президента Республіки Вірменія організувати у вибраному ним форматі зустріч за участю широкого спектру парламентських і позапарламентських політичних сил для обговорення внутрішньополітичної ситуації, що склалася, і шляхів можливої співпраці аж до проведення позачергових парламентських виборів», – заявив Карапетян.

25 квітня мала відбутися зустріч в.о. прем’єра з лідером опозиційного руху, депутатом парламенту Ніколом Пашиняном. Однак її довелося скасувати, повідомив Карапетян.

«Раніше оголошена зустріч не відбудеться, оскільки Нікол Пашинян однобічно висунув нові умови, зокрема щодо формату зустрічі, порядку та висвітлення. Ним запропоновано список осіб, які беруть участь із нашого боку, а також заявлено, що він вестиме переговори винятково навколо свого порядку денного. Це означає не переговори чи діалог», – цитує в.о. прем’єра сайт уряду.

23 квітня внаслідок вуличних акцій протесту, що тривали 11 днів, прем’єр-міністр Серж Саргсян оголосив про свою відставку.

Виконувати обов’язки глави уряду став перший віце-прем’єр, соратник Саргсяна, колишній топ-менеджер російського «Газпрому» Карапетян.

В опозиції 24 квітня повідомляли, що Пашинян на зустрічі з Карапетяном оголосить про свою готовність очолити тимчасовий уряд, який працюватиме до дострокових виборів.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube