В Одесі кілька десятків активістів ВО Свобода ввійшли в готель Большая Московская на вулиці Дерибасівській. Власники готелю сприйняли це як захоплення, повідомляє Інтерфакс-Україна в середу, 21 березня.

активістів ВО Свобода, готель, Одеса, Україна, новиниактивістів ВО Свобода, готель, Одеса, Україна, новини

Активісти вирішили звернути увагу громадськості на проблему недоступності історичних пам’яток в Одесі, якими володіє бізнесмен Руслан Тарпан.

Заступник голови Одеської облорганізації партії Свобода Костянтин Василець під час прес-конференції за фактом інциденту заявив, що таким чином активісти хотіли звернути увагу суспільства на проблему знищення пам’ятників архітектури Одеси власником компанії Інкор Русланом Тарпаном.

«Мета акції — звернути увагу на проблему історичних пам’яток, якими володіє Тарпан, і які руйнуються, як будинок Руссова і Масонський будинок і так далі», — сказав Василець.

Він вважає, що готель повинен бути повернутий у власність одеситів і приносити користь місту. При цьому Василець стверджує, що готель ніхто не штурмував і не захоплював.

Водночас у компанії Інкор сприйняли це як захоплення.

«На цей час група людей у масках проводить захоплення готелю Большая Московская«, — повідомила в чаті одеських журналістів представник інвестиційно-будівельної холдингової компанії Інкор.

Зазначається, що міськрада Одеси вже тривалий час веде переговори з компанією Інкор щодо відновлення ряду пам’ятників архітектури. Вони є власністю компанії і перебувають в аварійному стані.

Раніше в Одесі активісти підпалили настінний годинник з російською символікою, який висів в готелі Континенталь. На годиннику був напис «Міністерство внутрішніх справ РФ».

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube