На півдні Одеської області спостерігається небувале нашестя шпаків. Величезні зграї птахів, буквально, атакували Болград та Ізмаїл, повідомляє місцеве видання Траса Е-95.

Begemot, begemot.media, Begemotmedia, новости, Україна, новини, нашестя шпаків
Begemot, begemot.media, Begemotmedia, Украина. новости, Україна, новини Begemot, begemot.media, Begemotmedia, Украина. новости, Україна, новини

Тепла осінь і аномально теплий грудень зіграв з пернатими злий жарт: птахи відмовилися покидати наші краї, а з настанням морозів і снігопадів страждають через брак їжі.

«У центрі Болграда всі дерева, дороги та алеї, буквально, покриті птахами, гомін шпаків чути за кілька кварталів, — йдеться в повідомленні. — Особливо вони облюбували міські парки і сквери, де росте софора».

Видання відзначає, що тепер перехожим доводиться ховатися, оскільки зверху на них, буквально, сиплеться дощ відходів життєдіяльності пернатих.

За словами екологів, тепла осінь і аномально теплий грудень зіграв з перелітними пернатими злий жарт: птахи відмовилися покидати наші краї, а з настанням морозів і снігопадів страждають через брак їжі та масово злітаються в населені пункти в її пошуках.

«Шпаки добре прогнозують погоду, відчувають циклони і антициклони. Збираючись у зграї, вони «водять хороводи», колами літаючи над місцевістю, що свідчить про настання негоди», — розповіла завідувачка відділом природи історико-краєзнавчого музею Придунав’я Анжела Діденко.

Читайте: В Китае за ночь построили крупную железнодорожную развязку. Видео

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube