Київська місцева прокуратура оголосила про підозру сімом співробітникам Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» за фактами привласнення лікарських засобів в особливо великих розмірах.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва — інформує ТСН.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, ліки, Охматдит, привласнення«Завідувачка аптечним складом НДСЛ шляхом зловживання своїм службовим становищем у період з 2012 до 2015 року привласнювала лікарські засоби під приводом видачі їх для відділення лікарні на загальну суму близько 3 млн грн», — розповіли слідчі.

До того ж з’ясувалося, що 6 старших медичних сестер відділень «Охматдиту», які, будучи матеріально відповідальними особами та наділеними повноваженнями щодо можливості отримання, зберігання та контролю препаратів, обернули на власну користь лікарські засоби на загальну суму близько 5 млн грн.

Наразі усім повідомлено про підозру у привласненні майна, завскладу відправили під домашній арешт, питання про обрання  старшим медсестрам запобіжних заходів вирішується, досудове слідство триває.

Нагадаємо, минулого року в «Охматдиті» зіпсувались ліки на мільйон гривень, і їх довелося списати. Медикаменти придбали за бюджетні кошти в рамках міжнародних закупівель, однак через затримки із постачанням препаратів до дитячої лікарні використати встигли лише половину.

Читайте: Нацбанк решил купить километр ковров

ИСТОЧНИК ТСН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube