Організація Об’єднаних Націй має тільки 3% від $187 млн, необхідних для надання гуманітарної допомоги жителям Донбасу у 2018 році. Про це заявив координатор гуманітарних програм ООН в Україні Ніл Вокер, повідомили на сайті організації 19 квітня.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, гуманітарної допомоги, ООН, Донбас

Координатор гуманітарних програм Організації Об’єднаних Націй в Україні Ніл Вокер закликав держави-члени ООН терміново відреагувати на нестачу 97% коштів для гуманітарної допомоги сходу України.

Вокер на брифінгу закликав держави-члени ООН терміново відреагувати на нестачу 97% коштів.

За його словами, «мирні жителі і цивільна інфраструктура мають бути захищеними».

Згідно з інформацією ООН, у 2018 році внаслідок війни на Донбасі постраждало 4,4 млн осіб, які опинилися «у пастці бойових дій» або були змушені стати біженцями. За оцінками ООН, 3,4 млн людей потребують гуманітарної допомоги.

Як повідомляє представництво гуманітарних програм ООН в Україні у Twitter, із 2014 року на сході України загинуло понад 2540 мирних жителів, більше ніж 9 тис. цивільних осіб дістали поранення.

 

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

За даними Організації Об’єднаних Націй, від початку конфлікту на Донбасі у середині квітня 2014 року та до 15 травня 2017 року щонайменше 10 090 осіб було вбито.

Кількість тимчасово переміщених осіб в Україні становить, за даними ООН, 1,6 млн осіб.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube