Зведений російськими військовими малий автомобільний розбірний міст через Євфрат зруйнувався через різке підвищення рівня води в річці після навмисного відкриття шлюзів греблі, за чим напевне стоять США.

Про це в п’ятницю, 9 лютого, повідомила офіційна газета Міністерства оборони РФ «Красная звезда»

розбірний міст, Єфрат, Сирія, США, Росія, Україна, новини
розбірний міст, Єфрат, Сирія, США, Росія, Україна, новини

Видання не виключило причетність США до підвищення рівня води.

«Розслідування, проведене сирійськими фахівцями, показало, що різка зміна водної обстановки сталося через навмисне відкриття шлюзів на греблі ГЕС Ет-Табка, що знаходиться на території опозиційних формувань, підконтрольних» міжнародної коаліції «на чолі з США», — зазначає видання Міноборони. — І продовжує: «За оцінкою експертів, є підстави вважати, що скидання було організоване з якимись іншими цілями. Не виключено, що таким варварським способом американською стороною була зроблена спроба чужими руками не допустити зміцнення законної влади уряду САР на лівому березі Євфрату», — пише газета.

Російські фахівці автодорожньої служби звели 210-метровий міст у вересні 2017 року в декількох кілометрах від сирійського Дейр-ез-Зора, щоб використовувати його для перекидання військової техніки та особового складу на східний берег річки.

У вересні 2017 року, коли міст був побудований, газета «Красная звезда» писала, що в добу по ньому зможуть проїжджати до восьми тисяч машин масою до п’ятдесяти тонн. Загальна протяжність переправи — 210 метрів, пропускна здатність — вісім тисяч машин на добу.

1 жовтня він був переданий сирійській стороні.

Нова хвиля звинувачень на адресу США з боку Міноборони РФ пішла після того, як сили міжнародної антитерористичної коаліції, які беруть участь в операції Inherent Resolve ( «Непохитна рішучість»), завдали авіаудари по позиціях проурядових військ Башара Асада в Сирії. В ході якої були вбиті не менше 100 прихильників Асада. (Є інформація, що левова частка вбитих — найманці російсьої приватної військової компанії Вагнера).

ИСТОЧНИК Арггумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube