Голова Представництва Європейського союзу в Україні Х’юг Мінгареллі у п’ятницю, 11 травня заявив, що в України наразі немає перспективи членства в Євросоюзі.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, немає перспективи членства, ЄС, МінгарелліЗазначається, що дана заява прозвучала він під час круглого столу «Європейський вибір України після Революції Гідності: можливості та проблеми» у Києві.

«Туреччина — одна з країн, які проводять переговори щодо вступу до ЄС. У питанні України на сьогоднішній момент немає перспективи членства», — зауважив він.

За його словами, Угода про асоціацію України з ЄС покликана сприяти політичній і економічній інтеграції.

«Це велике розчарування для наших українських партнерів, тому що вони б хотіли перспективу членства в ЄС, але зараз за низкою причин ЄС не може запропонувати Україні таку перспективу», — підкреслив посол.

Раніше президент Європейської ради Дональд Туск повідомив, що саміт Україна–ЄС відбудеться 9 липня в Брюсселі.

Як повідомлялося, 7 травня Київський міжнародний інститут соціології у квітні провів всеукраїнське опитування громадської думки щодо ставлення українців до вступу в ЄС та НАТО.  Зокрема, повідомляється, що 45,9% українців вважають, що Україна має йти інтеграційним напрямком вступу до Європейського Союзу. Вважають, що країна має йти напрямком вступу до Митного союзу – 8,9%. Ще 31,6% українців переконані, що Україні не слід ані орієнтуватися на вступ до ЄС, ані до Митного союзу.

Читайте: Европейские компании помогают России строить Керченский мост

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube