У Сухопутних військах Збройних сил України розпочалися збори резервістів на базі однієї з військових частин у Харківській області. Про це у вівторок, 30 січня, повідомляє прес-служба Міноборони.

Збори проводяться для перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати підрозділи військовозобов’язаними з оперативного резерву.

«До навчальних зборів залучено понад 700 військовозобов’язаних, у тому числі, майже 30 офіцерів запасу», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що навчальні збори резервістів проводяться для перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати бойові підрозділи військовозобов’язаними зі складу оперативного резерву першої черги.

Також резервісти під час навчань відновлюють практичні навички за своїми військово-обліковими спеціальностями. Деякі виявляють бажання пройти службу за контрактом.

«За 2017 рік у час проведення навчальних зборів з резервістами ряди військовослужбовців військової служби за контрактом поповнили понад 300 осіб», — відзначили в Міноборони.

збори резервістів, ЗСУ, Україна, новини збори резервістів, ЗСУ, Україна, новини
збори резервістів, ЗСУ, Україна, новини збори резервістів, ЗСУ, Україна, новини
збори резервістів, ЗСУ, Україна, новини збори резервістів, ЗСУ, Україна, новини
збори резервістів, ЗСУ, Україна, новини

В оперативному резерві ЗСУ понад 140 тисяч осіб. Переважна їх більшість — колишні мобілізовані військові з бойовим досвідом. В середині січня в Україні було створено Раду резервістів.

Читайте: Папа Римський помолився за закінчення війни в Україні

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube