Учасники акції громадськості в Києві закликали світову спільноту посилити тиск на Росію, щоб домогтися від Москви звільнення українських політв’язнів.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Росія, акції, політв’язнів

Акція «Врятуймо Олега Сенцова» відбулась на майдані Незалежності, в її рамках молодь провела театралізоване дійство та зачитала імена громадян України, які опинились за ґратами в Росії та окупованому Росією Криму за свою проукраїнську позицію.

У київській акції взяла участь більш як сотня осіб. Перед учасниками виступили сестра Олега Сенцова Наталя Каплан та Олегові побратими-автомайданівці – народний депутат Ігор Луценко та депутат Київської міської ради Олексій Гриценко. Під час Революції гідності Сенцов підтримував Автомайдан і поділяв завдання та цілі революції, зазначили промовці.

Акції на підтримку Олега Сенцова, який проводить голодування вже двадцятий день, та ще більш як 60 українських «бранців Кремля» цього тижня відбуваються в усьому світі. Акції #SaveOlegSentsov проходять у різних містах України, а також у державах Євросоюзу, у Канаді, США, Ізраїлі, Росії та інших державах.

Читайте: Таллінн закликав назвати конфлікт в Україні війною

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube