Серію популярних в Україні таблеток «Амброксол», які виробляє фармацевтична компанія «Лекхім-Харків» заборонили. Таке рішення ухвалила Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

засобів, лікарських, Амброксол, Дексаметазон, Нітрогліцеприн, заборона, Супарастилін, Но-Х-ша

Препарат від кашлю незареєстрований в Україні і виготовлений для ринку Республіки Узбекистан.

Крім того, під заборону потрапив не тільки «Амброксол», а й антигистамин «Дексаметазон» (розчин для ін’єкцій), таблетки «Нітрогліцеприн», розчин для ін`єкцій «Но-Х-ша», таблетки «Супарастилін», таблетки «Трисептол» та антибіотик «Цефтриаксон» (порошок для приготування ін’єкцій).

У зв’язку з цим Держлікслужба зобов’язала всі суб’єкти держдіяльності перевірити наявність заборонених серій даних препаратів і в разі виявлення вжити заходів для їхнього вилучення з обороту і подальшої утилізації або знищення.

Читайте також: Поза Газпрома: «назло маме отморожу себе уши»

Раніше, стало відомо, що російські законодавці хочуть заборонити ввезення ліків із США. Можливо, росіяни скоро будуть користуватися корою дуба і «Глодом» замість американських ліків, які можуть потрапити під російські санкції. Принаймні, з такою пропозицією виступив віце-спікер Держдуми РФ Петро Толстой.

ИСТОЧНИК tsn

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube