Генпрокуратура у співпраці з Департаментом юстиції США забезпечила повернення 500 тисяч доларів, які незаконно вивів з України Мін’юст часів Януковича. Про це у своєму Facebook повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, повернення 500 тисяч доларів, Департамент США, Янукович

«Сьогодні департаментом міжнародно-правового співробітництва Генеральноі прокуратури України у тісній співпраці з Департаментом юстиції США забезпечено повернення в Україну понад 500 тисяч доларів США», — написав Луценко.

За його словами, ці кошти розтратило колишнє керівництво Мін’юсту часів Януковича. Гроші вивели з України, уклавши фіктивну угоду про надання послуг з американською компанією.

«Генеральна прокуратура продовжує здійснювати досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 366, частиною 5 статті 191 КК України», — додав генпрокурор.

«Хочу вкотре наголосити, що гроші, виведені з українського бюджету, так само як і корумповані посадовці, які переховуються за кордоном, неодмінно будуть повернуті до України», — написав Луценко.

У свою чергу заступник генпрокурора Євген Єнін уточнив, що йдеться про близько 560 тисяч доларів США.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube