1-2 квітня через різке потепління та танення снігу в різних регіонах затопило міста. Найбільше постраждали обласні центри Дніпро, Чернігів, райцентр Охтирка на Сумщині та місто Вилкове на Одещині.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, політика, begemot, begemot.media, begemot media, затопило міста, повіньДніпро

Першим від великої води постраждав областний центр Дніпро. 29 березня вода піднялась та залила 15 вулиць Амур-Нижньодніпровського району. З 8-ми вулиць рятувальники відкачали майже 8 тис. м³ води.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, політика, begemot, begemot.media, begemot mediaРятувальники викачують воду з Амур-Нижньодніпровського району Дніпра. Тут відсутня каналізація

Велика вода прийшла до місцевих жителів через те, що там немає дренажної системи і зливової каналізації.

Чернігів

У Чернігові через танення снігу з берегів вийшла річка Стрижень. 1 квітня о 16 годині сталося підтоплення 96 приватних господарств у місті та приміському селі Новоселівка.

Рятувальники перекрили проїзд по дамбах через річку Стрижень. Для зменшення рівня води екскаватором вирили траншею вздовж вул. Шевченка. Також розчистили русло каналу та прилеглу територію, прибрали сміття та гілля для пропуску води.

У районі дамб, на шлюзах по річці Стрижень організували чергування працівників ДСНС з метою очищення водоскидів та забезпечення безперебійного проходження води.

Полтава

У Полтаві 31 березня з берегів вийшла річка Тарапунька, затопила приватні будинки на вул. Луговій. В’їзд до вулиці перекривала поліція. Повінь почалася майже в усіх районах Полтавської області. Люди телефонують рятувальникам і просять відкачати воду.

«У неділю відкачали воду із 141 домогосподарства. Найгірша ситуація у Зіньківському та Котелевському районах. Там жінок похилого віку і цілу родину довелося евакуювати на човнах. Відкачували воду і з доріг сільського призначення», — розповіла Світлана Рибалко з обласної Державної служби із надзвичайних ситуацій.

Охтирка

У місті вийшла з берегів річка Охтирка, підтопило приватний сектор. Щоб евакуювати постраждалих, на човни пересіли поліцейські. Вони разом з рятувальниками патрулюють вулиці, забирають із підтоплених осель людей.

Потерпілих приймає міська лікарня, також їх доправляють до місцевого готелю та будівлі міськвиконкому.

Через повінь рятувальникам довелося евакуювати 43 людини з 25 будинків.

За словами людей, вода піднялася майже на метр, були підтоплені будинки і господарські приміщення.

Зазначено, що наразі працівники поліції на плавзасобах, разом з рятувальниками, патрулюють вулиці, збирають з підтоплених будинків людей, хто не зміг самостійно залишити район лиха.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, політика, begemot, begemot.media, begemot media

Вилкове

Через проходження хвилі води залило третину міста Вилкове Кілійського району Одещини.

«Підтоплено майже 35 відсотків міста. Служби життєзабезпечення працюють у режимі надання допомоги населенню. До вечора очікується зміна напрямку вітру і спад рівня води», – йдеться у повідомленні голови Кілійської райради Павло Бойченко у соцмережі Facebook.

ИСТОЧНИК Газета

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube