Комунальне підприємство (КП) «Київпастранс» має намір підвищити вартість проїзду в наземному комунальному транспорті міста до 8 грн із липня 2018 року. Про це свідчить фінансовий план КП, який 23 квітня затвердила Київська міська державна адміністрація (КМДА).

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Київпастранс, вартість проїзду

23 квітня Київська міська державна адміністрація затвердила фінансовий план «Київпастрансу» на 2018 рік, у якому передбачено, що з липня 2018 року вартість проїзду в наземному комунальному транспорті може збільшитися.

У документі зазначено, що під час планування доходів на січень–липень 2018 року враховували чинні тарифи (4–5 грн), а на період із 15 липня до грудня – прогнозний тариф у розмірі 8 грн.

Згідно із фінпланом, у 2017 році доходи «Київпастрансу» від перевезення пасажирів становили 727,2 млн грн, а у 2018 році збільшаться до 1,1174 млрд грн (на 53,7% більше).

У КМДА зазначили, що рішення про перегляд вартості проїзду детально вивчать і винесуть на громадське обговорення.

«Столична влада розглядає можливість підвищення вартості проїзду у громадському транспорті загального користування, однак про остаточні цифри можна буде говорити тільки після ретельного вивчення цього питання, враховуючи економічну обґрунтованість. Крім того, відповідний проект розпорядження обов’язково буде винесений на громадське обговорення для вивчення думки киян», – заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Востаннє вартість проїзду в наземному комунальному транспорті міста переглядали в червні 2017 року.

Читайте: Наш министр инфраструктуры искренне считает всех граждан Украины лохами – Оруджалиев

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube