Василь Сліпак жив в духовному та матеріальному добробуті, і мав мільйон «відмазок», щоб не піти на цю трикляту війну… Але він пішов… Пішов і загинув за Україну, виконуючи бойове завдання…

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, Василь Сліпак, воїн, співак, українець, Україна

Відходять найкращі! Ми завжди будемо тебе пам’ятати!

Василь Сліпак народився у Львівській області. Вихованець Львівської хорової капели «Дударик». Закінчив Львівську консерваторію (Музична академія ім. М. Лисенка) у 1997 р. У 1994 р. Василь виграв конкурс у французькому місті Клермон.

Після цього він два роки їздив до Франції, співав там, аж поки в 1996 р. йому не запропонували залишитися там назавжди. Після завершення навчання у Львові його запросили до Паризької опери. Він зробив серйозну сольну кар’єру в Європі. Також проходив до фіналу конкурсів у Будапешті, Лос-Анджелесі, Нью-Йорку та Парижі.На батьківщині Міф — саме так він прозвався на фронті – став широко відомий лише після трагічної загибелі.

Але відходять найкращі — 29 червня, виконуючи бойове завдання як кулеметник у складі 1-шої штурмової роти Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (ДУК ПС), загинув у бою близько 6:00 від ворожої кулі калібру 12.7 мм, яку випустив снайпер з великокаліберної гвинтівки. Василь Сліпак ціною власного життя врятував побратимів

Війна не розбирає, співак ти чи землероб, вчитель чи професійний військовий. Ворог однаково намагається вбити будь-кого з наших воїнів, хто захищає країну на передовій. І для нас кожна втрата — це щирі біль та сльози, країна сиротіє з загибеллю кожного із захисників.

.Президент Петро Порошенко 30 червня нагородив бійця і оперного співака Василя Сліпака орденом «За мужність» посмертно. Він був співаком і воїном, він таким є, таким і буде у вічності… Герої не вмирають! Слава нації!  Героєві — Вічна Память!

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube