Кумедний випадок сьогодні на Голосухє (Голосіївський район — ред.). Патрульні зупиняють авто за порушення, за кермом молода дівчина, в авто ще одна дівчина і хлопець.

зупиняють, за кермом, патрульні, алкоголь, драгер, закони, права, обов'язки

Патрульні, вітаються, просять документи.

Хлопець декаютубйуріст починає кіпішувати і дає підказки водію «докумєнти в рукі не давай, покажи чєрєз окно! Номер жетона! Прічіна астановкі. Чіво вас аж четвера прієхало?! Відєо давайте, а то ми паєхалі дальше» і далі в цьому ж дусі безперервний крик.

Патрульні відчувають запах алкоголю, дівчина підтверджує, що випила бокал вина кілька годин тому, їй пропонують пройти огляд на місці на драгері чи поїхати на огляд в мед.заклад.

Хлопець не припиняє «у вас нічево нету, прічіни астановкі такой нету, ви не імеєте права, я сейчас на вас буду заявленіє писать! Визивайте сюда групу, ментовский беспредел!!!»

Після порад хлопака нічого не робити і нікуди не їхати дівчина таки відмовляється від огляду, патрульні зупиняють двох свідків, починають заповнювати протокол готуючи його по 2.5.пдр (відмова автоматично означає вину водія 10 400 штраф і на 1 рік позбавлення права керування).

Коли один з патрульних ще раз вирішує уточнити у дівчини

– Ви ж розумієте наслідки відмови? Ви визнаєте себе винною. Чому Ви слухаєте друга?

– Так це не мій друг, просто попросив його підвезти, я його не знаю.

– 0_о … так навіщо Ви його слухаєте?

– А що мені робити?

– Якби не крики вашого «пасажира» і постійні суперечки ми б давно вже все оформили. Проходьте огляд, може ваше вино вже вивітрилось, якщо дійсно один бокал.

– Ну давайте

Задувається і драгер показує 0.17 проміле.

Ох і проблем би мала дівчина з таким порадником.

Так, 0.17 це теж не добре, але це не порушення.

У нас немає ніяких планів, ми не зацікавлені когось «розвести на відмову» для якогось показника. Винен – відповідай, не винен – насолоджуйся життям.

Вчіть закони, свої права і обов’язки і менше слухайте ідіотів ;)

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube