Пропозицію Генпрокуратури підтримали 125 депутатів. Під час засідання Верховної Ради України 4 жовтня депутати не ухвалили клопотання Генпрокуратури про зняття недоторканості з нардепа від «Опозиційного блоку» Сергія Дунаєва. 

Дунаєв, Опозиційний блок, новини, події, новости, события, бегемот, Украина, begemot, begemot.media

Рішення про скасування імунітету підтримали лише 125 депутатів. Правоохоронці не зможуть притягнути нардепа до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності трьох нардепів від «Опоблоку» Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова та Сергія Дунаєва.

Сергія Дунаєва хочуть притягнути до відповідальності за неправдиві дані у декларації про доходи.

Його однопартійця Дмитра Колєснікова підозрюють у зловживанні службовим становищем на посаді керівника Агентства держмайна України, зокрема, стало можливим відчуження виробничого та лабораторно-побутового корпусу державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади» у Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв.м.

Вілкула підозрюють у незаконному збагаченні та несплаті майже 20 млн грн податків
незаконному збагаченні та несплаті майже 20 млн грн податків. Раніше Фіскальна служба у Дніпропетровській області проводила перевірку скандального нардепа стосовно достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб та військового збору.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube