Весняний призов на строкову військову службу в Україні розпочинається з 2 квітня та триватиме аж до 31 травня. Призову на строкову військову службу підлягають особи, яким виповнилося 20 років та які ще не досягли 27-річного віку.

Про це розповів начальник Головного управління персоналу та заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Артур Артеменко.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Весняний призов, ЗСУ

Призовні комісії всіх рівнів почнуть свою роботу 2 квітня разом зі стартом кампанії, а завершать її 31 травня. Призову на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, і особи, які не досягли 27-річного віку. З початку 2018 року на службу за контрактом вже прийнято 6,7 тисяч осіб. Крім цього, на сьогодні сформовано оперативний резерв Збройних сил України в кількості 144 тисяч резервістів, – зазначив він.

За його словами, загалом підлягають призову 15 тисяч 190 осіб.

«З них до ЗСУ буде спрямовано 8 тисяч 990 осіб, до Держспецслужби транспорту – 1 тисяча осіб, до Національної гвардії – 4 тисячі осіб, у Держприкордонслужбу — 1 тисяча 200 осіб», – зауважив заступник начальника Генштабу.

Максимальну кількість призовників (1 520) планують набрати в Дніпропетровській області, а мінімальну (255) — у Закарпатській.

Крім того, Артеменко підкреслив, що 61,6 мільйона гривень обсягів видатків на призов планується перерахувати до 6 квітня в усі комісії.

15 лютого Президент України підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році.

У документі визначено на 2018 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: квітень-травень та жовтень-листопад.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube