Ветеран полку «Азов» Олег Толмачов не потиснув руку президентові України Петру Порошенку під час вручення нагород «Ігор Нескорених». За його словами, він обурився тим, що президент ініціює створення Міністерства ветеранів України, хоча воно мало бути створене набагато раніше. 

Про це повідомляє «Нацональний корпус — Черкащина».

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, ветеран "Азова" Олег Толмачов, Порошенко

 

«Обурило те, що Порошенко вихвалявся тим, що ініціює створення окремого міністерства допомоги ветеранам і учасникам бойових дій. Хоча війна уже триває 4 роки, і президент повинен був це зробити набагато раніше. Також не сподобалось те, що він розповів про свій візит до Німеччини, який був недоречний». – сказав Толмачов.

Колишній учасник АТО нагадав, що війна на сході України триває чотири роки і, на його думку, Порошенко повинен був її закінчити «набагато швидше».

«Війна уже триває чотири роки, і це, з одного боку, добре, що цьогоріч в іграх взяли участь більше поранених бійців, ніж минулого, і що вони цікавляться спортом, і мають можливість потрапити до збірної України, але Петро Порошенко повинен був закінчити війну набагато швидше (як він і обіцяв), а не «затягувати» її на чотири роки, тому б і поранених було б набагато менше», — сказав «азовець».

Олег Толмачов вважає, що «присутність Порошенка лише образила честь поранених військових, яких могло бути значно менше».

У Мережі з’явилося відео, як ветеран полку «Азов» відмовився потиснути руку Порошенку
Олег Толмачов відмовився потиснути руку президентові України Петру Порошенку. Інцидент стався під час вручення нагород переможцям змагань Invictus Games. Толмачов потиснув руки іншим учасникам церемонії, але проігнорував Порошенка. Президент поплескав «азовця» по плечу.

ИСТОЧНИК ТСН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube