Українські 11-класники розробили блокнот, з якого легко можна стирати записи. Таким чином записник можна експлуатувати вічно. Крім того, студенти також створили «вічний» олівець.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, технічні розробки, блокнот, учні

Обидві розробки презентували на конференції iForum. Винахідники вже планують продавати свій винахід в інших країнах.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Читайте також: В Китае показали рекордное световое шоу с участием 1374 дронов

«Київські школярі створили вічний блокнот і вічний олівець – Nuka. Свій стартап вони презентували в столиці на конференції iForum і вже планують продавати свій винахід за кордоном. 11-класники Катя і Микита екстерном проходять шкільну програму, при цьому мають хороші оцінки і власну справу в 16 років», – написав прем’єр.

Так, «вічний» блокнот зроблений з синтетичного паперу з пластмаси. У ньому можна писати звичайною ручкою, а потім побризкати антисептиком для рук і витерти напис. Записник водонепроникний.

Олівець виготовили зі сплаву 5 металів. Секрет олівця в процесі окислення, він малює як звичайний олівець і легко стирається.

Пишаюсь українською молоддю! Київські школярі створили вічний блокнот і вічний олівець — Nuka. Свій стартап вони презентували у столиці на конференції iForum і вже планують продавати свій винахід закордоном.

11-класники Катя і Микита екстерном проходять шкільну програму, при цьому мають добрі оцінки і власну справу у 16 років.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube