Від початку російської агресії на Донбасі у 2014 році пошукові групи управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України евакуювали приблизно 1,5 тис. загиблих українських військових, заявив 22 травня начальник управління Олексій Ноздрачов.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, пошукові групи, Донбас, загиблих

За словами начальника управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України Олексія Ноздрачова, усі слідчі дії з тілами загиблих на Донбасі українських військових проводять слідчі органи Служби безпеки України та Національної поліції, вони також ухвалюють постанови про відбір біологічних матеріалів для проведення ДНК-експертиз.

«Із початку конфлікту у 2014 році в рамках проекту «Евакуація 200″ пошукові групи управління цивільно-військового співробітництва евакуювали з районів Донецької та Луганської областей близько 1,5 тис. загиблих захисників України», – сказав він.

За словами Ноздрачова, усі слідчі дії з тілами загиблих проводять слідчі органи Служби безпеки України та Національної поліції, вони також ухвалюють постанови про відбір біологічних матеріалів для проведення ДНК-експертиз.

«Відділ пошукової роботи управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ всебічно сприяє слідчим органам зазначених структур у збиранні необхідної для ідентифікації інформації та веде інформаційно-психологічний супровід родичів зниклих безвісти (загиблих) військовослужбовців», – додав представник ЗСУ.

У Дніпропетровській області 15 травня було виявлено речі, які належали загиблим в Іловайському котлі 72 невпізнаним бійцям, повідомила прес-секретар поліції Дніпропетровської області Ганна Старчевська.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

Згідно із заявою президента України Петра Порошенка, бойові втрати на Донбасі з квітня 2014-го до кінця 2017 року становили 2750 осіб.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube