Україна позбавила всіх державних нагород скандального російського співака і депутата Держдуми Йосипа Кобзона, який підтримує проросійських бойовиків і неодноразово приїжджав на окупований Донбас.

Про це йдеться в указі президента України №126/2018.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, позбавила нагород,  Йосипа Кобзона

Стосовно Кобзона застосовані: блокування активів — тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися майном, що належить йому; запобігання виведення капіталів за межі України; відмова в наданні та скасування віз резидентам іноземних держав, застосування інших заборон в’їзду на територію України; позбавлення державних нагород України, інших відзнак; інші санкції, відповідні до принципів їхнього застосування, встановлених законом.

В Україні оновили список фізичних осіб і підприємств, які потрапили під санкції.

Список опублікували на сайті президента.

Серед персон нон грата — депутати Європарламенту від компартії Греції Сотіріос Заріанопулос, італієць Бертот Фабріціо, болгарський політик Ташева Магдалена (виступає за вихід з НАТО).

У список потрапили російські депутати.

Три роки не зможе з’являтися в Україні депутат Державної Думи Борис Рєзнік. В цей же список потрапили його колеги: Йосип КобзонОлексій Діденко та Сергій Міронов.

Також в’їзд заборонили директору Служби зовнішньої розвідки РФ Сергію Наришкіну.

Особи не зможуть скористатися своїми активами в Україні (якщо такі є) і перетнути державний кордон.

Читайте: В Ісландії скаржаться на санкції РФ: збірній не дозволяють везти свою їжу на ЧС-2018

ИСТОЧНИК OBOZREVATEL

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube