У четвер, 1 березня, парламент не розглядатиме відставку Валерії Гонтаревої. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп з фракції БПП Олексій Гончаренко.

begemot, begemotmedia, Украина, Киев, Нацбанк, новости, відставку Валерії Гонтаревої, ВР

Депутати передумали заслуховувати в четвер звіт Гонтаревої і розглядати питання її відставки. Та й сама глава НБУ, за повідомленням депутата, не прийшла в Раду.

Він дав зрозуміти, що Гонтарева не прийшла в четвер у парламент.

«У перший день весни Верховна Рада і Гонтарева вирішили не псувати один одному настрій своєю зустріччю. День остаточного звільнення від Гонтаревої відкладається», — написав Гончаренко.

Крім того, голова комітету Верховної Ради з питань фінансової і банківської діяльності Михайло Довбенко в коментарі Укрінформу зазначив, що питання, швидше за все, буде розглядатися разом з іншими кадровими питаннями в окремий день наступного пленарного тижня.

«Сьогодні не буде розглядатися це питання в зв’язку з тим, що у нас вимальовується цілий пакет кадрових питань. Нам треба затверджувати склад ЦВК, голосувати за омбудсмена, за голову Рахункової палати, за керівництво Нацбанку, тому деякі представники коаліції вважають, що це треба зробити в окремий день», — сказав депутат.

Він зазначив, що швидше за все, всі ці кадрові питання будуть винесені на розгляд сесії наступного пленарного тижня 13-16 березня.

Нагадаємо, планувалося, що 1 березня нардепи заслухають звіт чинної глави Національного банку Гонтаревої, а потім проголосують за її звільнення.

Зазначимо, 19 січня в Нацбанку заявляли, що Гонтарева перебуває в Києві і готова відзвітувати у Верховній Раді.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube