Президент Петро Порошенко надав Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації почесне найменування «імені Героїв Крут».

Зазначається, що глава держави ухвалив дане рішення, виступаючи у Військовому інституті.

інституту телекомунікацій, Київ, Україна, новини, найменування «імені Героїв Крут»

Герої, котрі в січні 1918 року захищали Київ від наступу більшовицького війська, пройшли вишкіл молодого бійця у Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації.

«Вітаю Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації з високим званням, яке накладає на вас ще більшу відповідальність. А всю Україну — із сотою річницею великої української звитяги під Крутами!», — написав Порошенко у Facebook.

Наголошується, що герої, котрі в січні 1918 року захищали Київ від наступу більшовицького війська, пройшли короткий вишкіл молодого бійця саме у стінах сучасного Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Герої, які в січні 1918-го захищали Київ від наступу червоних росіян, пройшли короткий вишкіл молодого бійця саме у стінах сучасного Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

Відсьогодні інститут носитиме високе звання «імені Героїв Крут»!

 

Нагадаємо, 29 січня в Україні відзначають 100-річчя бою під Крутами. Президент Петро Порошенко у своєму зверненні до українців наголосив, що завдяки подвигу героїв Крут були закладені основи української державності на століття вперед.

ИСТОЧНИК Тиждень

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube