Скандальний російський блогер Ілля Варламов, якому заборонений в’їзд в Україну, в новому відео показав реалії життя в російському місті Мурманську.

Відео було опубліковано в соціальній мережі Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Росія, Мурманську, реальне життяУ відео блогер показує реальний стан міста, в якому існують дуже великі проблеми з навколишнім середовищем.

В одному з найпівнічніших міст Росії люди живуть в будинках в аварійному стані. Місцеві жителі не спромагаються прибиранням сміття, а викидають все непотрібне прямо з вікон своїх будинків.

Ілля Варламов, який приїхав в Заполяр’ї з проектом «Кордон», порівняв Мурманськ з африканським гетто. Він написав у своєму блозі, що в місті люди живуть серед страшної убогості і  сміття. Міській владі теж немає до цього ніякого діла.

На вулиці Подстаніцкого злидні такі, що люди не вставляють собі вікна, а часто просто закривають вибиті шибки фанерою. За комуналку платять не всі. Тому телевізор і електрику злісних неплатників відключають. На фасаді можна зустріти саморобні антени з пивних пляшок, а також продукти, що висять в пакетах на вулиці, так як не у всіх є холодильник. Щодо сміття тут взагалі ніхто не переймається: його просто викидають з вікон, — пише Ілля Варламов.

Під час прогулянки по місту блогер також показав сучасний стан пам’яток міста.

Підсумовуючи, блогер повідомляє, що в цьому районі вже давно немає навіть натяку на нормальне життя.

ИСТОЧНИК Апостроф

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube