Аваков назвав Порошенка «групою осіб» і де-факто порушив проти нього справу «за змову» для реалізації злочинного умислу — втручання у діяльність партійного вождя Авакова — Арсенія Яценюка.

вождя, справа, Аваков, Порошенко, Яцинюк, злочин, групою осіб, за змовою, підкуп

«По предварительным выводам, они осуществляли вмешательство путем подкупа граждан. Организации проплаченных митингов и распространения дискредитационной и ложной информации в СМИ. А так же через народных депутатов, экспертов, других лиц», — заявили в полиции.

По информации народного депутата Украины Александра Онищенко, только в течение 2015-2016 годов на подобные акции было потрачено более 30 миллионов долларов».

Справа саме проти Порошенка. Оскільки саме на нього усіма існуючими та не існуючими перстами як на замовника «втручання у діяльність» вказує втікач Онищенко.

Читайте також: Люди без корней: к таким и приходит война

Фактично, цей троцкізм Авакова — це другий фронт проти Порошенка, якому окрім зовнішніх ворогів вендетту оголосили і внутрішні вор… соратники. Раніше ця вендетта проявлялася у вигляді італійського страйку Володимира Борисовича, а тепер переросла у значно активнішу діяльність АрсенБорисича.

А загалом, поки пани чубляться, простим трудящим важливо знати, що на оці високопоставлені войнушки один член коаліції може витратити проти іншого 30 лямів доларів. От що значить щире партнерство, не обтяжене фінансовим лімітом.

ИСТОЧНИК Орест Сохар

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube