В розширеному санкційному списку США зазначається «Кримська перша страхова компанія» (КПСК), яка виступає як гарант будівництва мосту через Керченську протоку з 2016 року.

страхова компанія, будівництво Керченського мосту, санкції, США, Крим, Росія, новини, новости, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

КПСК — страхова компанія з головним офісом у Симферополі, повідомляє видання «Крим реалії«.

Міністерство фінансів США 20 червня повідомило про внесення нових фізичних та юридичних осіб в санкційні списки, введені раніше кількома пакетами через агресію Росії проти України, спочатку в Криму, а потім на Донбасі.

Санкції торкаються ще 11 фізичних та юридичних осіб в анексованому Криму, серед них шестеро банків, що працюють на північному сході.

Нагадаємо, сьогодні, 20 червня, Президент України Петро Порошенко після зустрічі з Президентом США заявив, що Сполучені Штати продовжать дію санкцій проти Росії.

Відповідаючи на питання чи отримав глава держави чітке підтвердження від Президента США, що санкції з Росії не будуть зніматись до тих пір, поки не буде повернуто Крим та не припиниться російська агресія проти України, Порошенко відповів: «Думаю, це очевидно. На сьогоднішній день СЩА приймають додаткові санкції практично кожного дня. Я бачу позицію Сполучених Штатів Америки як твердого, надійного і стратегічного партнера України».

ИСТОЧНИК 5 канал

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube