Про це заявив Сергій Власенко, народний депутат України («Батьківщина»), коментуючи скандали довкола тендерів та кошторису пісенного конкурсу «Євробачення».

Власенко, мараторій, земля, Євробачення, скандал, корупція, влада, Україна

«Це віддзеркалення, на жаль, того, що відбувається в країні, — вважає Сергій Власенко. — Це ж не те, що в країні все добре, і от у нас якимось таким наривом є це «Євробачення».

Читайте також: Такого сервісу як в Криму більш нема

Це просто віддзеркалення того рівня корупції, який сьогодні існує у владі». Гість програми заявив, що, говорячи про Євробачення, мова йде про корупційні діяння на десятки мільйонів гривень, натомість, з його слів, нині в Україні мало говорять про «оборудку», яку влада готує для всього українського народу, і тут уже йдеться про набагато більші суми — трильйони гривень. Йдеться про спроби продати сільськогосподарську землю.

«На тлі цієї оборудки, коли Петро Порошенко одним помахом руки робить спробу продати останнє, що залишилося у державі, це все (видатки на «Євробачення») — дрібнички. Але це віддзеркалення того, що є. Тому треба щось робити з глобальною корупцією»,

— заявив Сергій Власенко.

Гість програми перелічив, якими можуть бути «ліки» проти корупції. Так, він заявив, що слід ходити на вибори, голосувати не за «гречку», голосувати ідеологічно, а потім вимагати від влади результатів і виконання обіцянок.

Читайте також: «Жизнь прожили, а ума не нажили». Про торговцев в Крыму под флагами РФ

Коментуючи питання щодо зняття з розшуку Інтерполом одіозних екс-посадовців, Сергій Власенко заявив:

«З одного боку, в Україні створюється поліцейська держава, а з другого боку, правоохоронні органи наповнені непрофесіоналами. Здавалося б, що ці речі протирічать одна одній, та це не так.

Тому що професіонали не будуть робити все, що їм вказує робити керівництво, якщо це не відповідає закону.

На жаль, на сьогодні діючій владі не потрібні професіонали. Діючій владі потрібне політичне шоу, діючій владі потрібна можливість показувати по телебаченню щось, що буде сприйматися людьми».

ИСТОЧНИК pl

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube