В суботу 30.03.18 в ВР переданий законопроект 8208 від 28.03.18 (авторства 4 парламентарів) для створення передумов для зменшення вартості нових імпортних та вживаних (не старше 10 років) легкових автомобілів.

зменшення вартості, вживаних, автівки, авто, растаможка, бляхи, бляхарі

Законопроектом пропонується звільнити громадян від сплати податку на додану вартість, акцизного податку при ввезенні на митну територію України та реалізації на митній території України транспортних засобів. І встановити ставки ввізного мита на імпортовані легкові автомобілі у вигляді фіксованого платежу в розмірі 500 євро.

Стосовно транспортних засобів особистого користування з іноземною реєстрацією (не старше 10 років), що знаходяться на митній території України з перевищенням строку тимчасового ввезення на митну територію України, пропонується надати їм строк у 3 місяці з дня набрання чинності цим Законом для можливості скористатися встановленими звільненнями від сплати податку на додану вартість і акцизного податку.

Читайте також: «Надя Адольфовна»: украинцам показали, чем Савченко похожа на Гитлера

Чим вже цей законопроект не сподобається? Вангую, що фразою «ОСОБИСТОГО КОРИСТУВАННЯ»! Зараз критика від бляхарів буде: а чому «особистого користування»? А тому що ніхто не дозволить розмитнити власність якихось литовських фірм або громадян Польші, а лише «особистого користування»!! Спочатку необхідно вивезти авто в Литву. Зняти з обліку, продати українцю зі сплатою всіх податків, а потім вже привезти в Україну та розмитнити!

Все ж логічно!

Але вангую, що проти законопроекту виступлять структури, які «кришують євробляхобізнес» і заробляють на українцях, бо фірмочки їх стануть непотрібні.

ИСТОЧНИК Олег НАЗАРЕНКО

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube