Заарештований глава «Офіцерського корпусу» Володимир Рубан сам попросив бойовиків унести його у списки на обмін утримуваними особами.

Про це у Facebook повідомила представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на Донбасі, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, списки на обмін, бойовики, Володимир Рубан

«Кілька тижнів тому бойовики включили у свої хотєлки і таку… Бойовики вимагають віддати їм воювавших на Донбасі росіян, не маючих жодного відношення до Донбасу беркутівців, терористів з усіх усюд, людей, які їх публічно всюди нахвалювали. Мовляв, Володимир попросив бойовиків його звільнити, і вони вимагають від «хунти» віддати «офіцера», – написала вона.

На думку віце-спікера парламенту, «все це виглядає дуже дивно».

«Та ускладнює і без того непрості переговори про звільнення наших хлопців», – підкреслила вона.

Геращенко зазначила, що за Рубана багатьох обміняти не вдасться.

«Тим, хто пише, що, мовляв, можна вимагати за Рубана всіх наших хлопців. Мушу вас розчарувати. Бойовики оцінюють його адекватно, і заявили, що готові забрати у форматі 1–1, не більше. Що, звичайно, неприпустимо», – заявила політик.

Про внесення Рубана у списки на обмін повідомив 12 травня голова Служби безпеки України Василь Грицак.

8 березня Рубана затримали на контрольному пункті «Майорське» в Донецькій області. Імовірно, він мав стосунок до нелегального перевезення великої партії зброї на підконтрольну Києву територію. Шевченківський районний суд заарештував його без права на заставу.

22 березня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Рубан і позафракційний нардеп Надія Савченко вступили змовилися з метою захоплення державної влади. Він зазначив, що Рубан та Савченко планували «широкомасштабні терористичні атаки» в центрі Києва. З цією метою вони нібито домовилися про постачання зброї з ватажком бойовиків «ДНР» Олександром Захарченком.

Цього самого дня Верховна Рада позбавила Савченко недоторканності і дала дозвіл на її затримання і арешт. 23 березня суд заарештував нардепа.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube