Водію маршрутки з Кропивницького, який образив матір загиблого учасника АТО Ігіта Гаспаряна, довелося поїхати на могилу військового і віддати свою виручку за день в якості моральної компенсації.

Про це пише Перша електронна газета

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Водію маршрутки, Кропивницький, воїн АТОПісля того, як інформація про інцидент поширилася, група демобілізованих і діючих учасників АТО вирушила на автобазу перевізника КТ «Автолегіон Варванський Ю.В.», який обслуговує маршрут №134.

На території підприємства АТОшники зустрілися з «жартівником», який назвався ім’ям Андрій, і директором фірми Тетяною Глібенко.

Водій підтвердив версію про невдалий жарт.

«Жінка зайшла в маршрутку на вул. Комарова. Салон був переповнений, тому вона стояла на сходинках. Жінка показала мені посвідчення і стояла тримала його в руках до світлофора у податковій. Коли ми зупинилися на червоне світло, я взяв посвідчення, відкрив, подивився і збирався вже віддати, але вона почала говорити «Де моє посвідчення, віддайте його». На що я жартома відповів «я викинув його у вікно», — розповів водій маршрутки.

Він запевнив, що відразу віддав документ жінці.

Вислухавши розповідь винуватця інциденту, учасники АТО висунули свої вимоги директору «Автолегіона» і водію- «жартівнику». Військові наполягли на тому, що водій повинен вибачитися перед матір’ю загиблого воїна, компенсувати їй моральну шкоду у вигляді денної виручки з маршруту.

Зрештою водій- «жартівник» ще раз вибачився. Запевнив, що він вибачиться перед матір’ю і передав їй через радника міського голови грошову компенсацію за моральну шкоду. Далі група повезла водія в село Червонопілля Бобринецького району, де похований Ігіт Гаспарян

Ігіт Гаспарян (позивний «Армані») служив стрільцем в 17-му окремому мотопіхотному батальйоні 57-ї окремої мотопіхотної бригади. 10 лютого 2015 року блокпост, де ніс службу Гаспарян, атакувала група диверсантів.

Під час запеклого бою атовця смертельно поранили з гранатомета. Указом президента Гаспарян був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). При цьому після смерті Гаспарян одну з вулиць Кропивницького перейменували на його честь.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube