30 серпня голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс під час розмови з бійцями АТО назвав війну на Донбасі громадянською.

Михайло Рівіс, Закарпатська облрада, громадянська війна, ветерани АТО, Україна, новини, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

Про це він неодноразово заявляв і від своїх слів не відмовляється.

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс вважає, що на Донбасі – не війна з Росією, а громадянська війна, пише Zik.

Про це він заявив у присутності учасників АТО та волонтерів, які прийшли в його кабінет із питаннями, чому він ігнорує їх законні права та інтереси. Відповідне відео у соцмережах опублікував волонтер і громадський правозахисник Віталій Грегор.

З відео чітко стає зрозуміло, що мова йде не про обмовку. Рівіс заявив, що він це «говорить всюди», хай навіть «багатьом не подобається». А на репліку одного з учасників зустрічі, що у нас – повномасштабна війна з Росією, чиновник просто відмахнувся.

Ветерани написали листа голові облради з проханням посприяти у покращенні соціально-побутових умов колишніх військових.

«Прийшли, бо накипіли багато питань. Жодних пропозицій від обласної влади щодо покращення соціально-побутових умов потреб закарпатських бійців у цій відповіді немає, а фактично звіт про чинну програму «Турбота». Також голова обласної ради не залучає бійців АТО до державних заходів. Зокрема, до Дня прапора чи Дня Незалежності», — каже секретар спілки «Ліга ветеранів АТО та бойових дій «Карпатська земля» Ігор Грегор.

Рівіс пообіцяв повторно розглянути й особисто зайнятися питаннями, зазначеними у листі. 21 вересня буде сесія обласної ради. Голова попросив письмово ще раз звернутись, бо він може забути. У контексті цієї розмови він сказав, що в Україні проходить громадянська війна.

Журналістам вдалось зв’язатись з головою обласної ради Закарпаття Михайлом Рівісом. Він сказав, що обмовився.

«Це була обмовка. Я одразу після цього виправився», — сказав Рівіс.

Зазначив, що 21 вересня на сесії розглянуть питання співпраці з ветеранами.

ИСТОЧНИК Gazeta

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube