Міжнародний олімпійський комітет скоротив заявку російської збірної на участь у Зимовій Олімпіаді 2018 року на 111 спортсменів. Зимові Олімпійські ігри в південно-корейському Пхенчхані пройдуть з 9 по 25 лютого 2018 року.

Олімпіаді 2018 року, російська збірна, відсторонення від участі, допінг, новини

Російські спортсмени на зустрічі щодо участі країни в зимових Олімпійських іграх 2018 року, Москва, Росія, 12 грудня 2017 року

Як повідомляє МОК, з реєстраційної заявки Росії на Олімпіаду, яка становила 500 осіб, 111 спортсменів були не допущені на Ігри.

У відомстві зазначили, що з числа відібраних атлетів більшість не брали участь в зимовій Олімпіаді в Сочі в 2014 році. А спортсмени, які отримали схвалення для участі в Олімпіаді, повинні будуть проходити подальші допінг-тести. У МОК підкреслили, що ніхто з атлетів, згаданих у звіті комісії Дениса Освальда, не братиме участі в Іграх.

Також Міжнародний олімпійський комітет відзначив, що оскільки кваліфікація до Ігор триває, неможливо сказати, скільки саме людей стануть членами команди росіян, які виступлять під нейтральним прапором.

Видання The New York Times зазначає, що Росія зберігає шанс на «потужну» присутність на Олімпійських іграх і нагадує, що в Сочі збірну представляли 232 атлета.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 року виконком МОК дискваліфікував Олімпійський комітет Росії, але дозволив допустити до Ігор окремих спортсменів з Росії, які пройдуть перевірку на допінг. Вони виступатимуть під нейтральним прапором і без використання національної символіки. Також 13 вимог МОК висунув до форми російських атлетів.

Зимові Олімпійські ігри в південно-корейському Пхенчхані пройдуть з 9 по 25 лютого 2018 року.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube