Отримала надзвичайно тривожну інформацію з окупованого РФ Донбасу. Йдуть масові затримки і арешти громадян, бойовики заблокували роботу всіх КПВВ, нікого не випускають з території окупації. Фактично, ФСБ створила сталінські загранзагони, які зараз заганяють в клітку мільйони людей, оточивши Донецьк. Місто взяли в кільце терору.

арешти, масові, бойовики, КПВВ, ФСБ, загранзагони, Донецьк, Плотницький, свідки

Це все тільки поглиблює глибоку гуманітарну кризу на окупованій території. Наголошую, КПВВ заблоковані саме 1 вересня, коли розпочався шкільний рік, коли тисячі українців, чиї родини розділила російська агресія і окупація, перетинають КПВВ. Літні люди не можуть виїхати за пенсіями, діти і студенти — до своїх начальних закладів.

Я вже спрямувала листи на координаторів ОБСЄ в ТКГ і гуманітарній підгрупі М.Сайдіка і Т.Фріша з проханням негайно звернутися до представників ОРДО — розблокувати роботу КПВВ, також я спрямувала листи до представництва МКЧХ в Україні з проханням негайно вимагати доступу до тюрем в окупованому Донбасі, де зараз масово катують людей.

Наголошую, всю відповідальність за безпекову і гуманітарну ситуацію на Донбасі несе країна-окупант РФ, чиї пропагандисти, зверніть увагу, були на місці вибуху за 2 хвилини. Вони першими, майже в прямому ефірі, передали інфо про загибель бойовика, й за 20 хвилин вже крутили по всім каналам годинні панегірики. Ця територія нашпигована російськими військовими і фсбшниками, які планують там свої спецоперації. В Солсбері вони труять, в Донецьку — зривають.

Україна прагне бачити всіх ватажків бойовиків і їх кураторів з РФ на відкритому суді в Гаазі. Але держава-терорист РФ зачищає свідків своїх злочинів, знищує тих, хто багато знає. Вже 9 місяців ні слуху ні духу від ще одного бойовика — Плотницького, доля його невідома. Іншого свідка злочинів Путіна ФСБ зачистило в більш радикальний спосіб. Ми очікуємо від СММ ОБСЄ, які днями фіксували чергові колони, що переганяли з території РФ на окупований Донбас «гумконвої» зі зброєю і більш детальної інформації — що ж відбулося в Донецьку.

ИСТОЧНИК Ирина Геращенко

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube