Рівно 4 роки тому на площі перед Верховною Радою Криму відбувся останній масовий проукраїнський мітинг на півострові. 15 тисяч громадян змогли, хоч і ненадовго, відтягнути проросійський заколот.

У мітингу під Верховною Радою Криму 2014 року тому були присутні військові збройних сил Росії – вони підбурювали ту частину мітингарів, які виступали за від’єднання півострова. Про це згодом розповіли у прокуратурі Криму. А за кілька днів ці люди вже зі зброєю захоплювали адмінбудівлі і військові частини на півострові.

А вже під покровом ночі адмінбудівлі захоплюють ворожі спецпризначенці і на вулицях агресію ніхто вже не приховує. Українські військові без зброї споглядали за анексією. Чим могли, їм до останнього допомагали волонтери.

Читайте: В Севастополе кого-то хоронили 23го февраля. Видео

проукраїнський мітинг, Крим, анексія, Україна, новини проукраїнський мітинг, Крим, анексія, Україна, новини

Одним з перших перебіжить тодішній командувач ВМС Денис Березовський, якого призначили за день то того. Тягнутиме за собою і інших, заманюючи кращим життям.

Контроль втратили повністю. Але попри заяви «роспропаганди» – не безкровно. 18 березня під час штурму 13-го фотограмметричного центру ЗСУ в Сімферополі від кульових поранень гине прапорщик Сергій Кокурін. Якраз в той день, коли Путін заявив про безкровну крадіжку Криму. Та це був лише початок нового порядку на півострові – із вбивствами, викраденнями та поневоленням незгодних із режимом.

Читайте: У мережі опубліковано відео про українських заручників Кремля

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube