В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла про те, як перевірити за флаконом якість вакцини проти кору. При цьому вона висловила упевненість у якості тих вакцин, які на сьогодні є в Україні.

Про це чиновницям написала на своїй сторінці у Facebook.

якість вакцини проти кору, Уляна Супрун, медицина, Україна, новини

 

«Ми впевнені в якості та безпеці вакцин, які закуповуємо за допомогою UNICEF Ukraine. Сьогодні українські діти отримують надійну вакцину КПК від кору, паротиту та краснухи – «Пріорікс», виробництва Бельгії. Якість вакцини підтверджена ВООЗ», – мовиться у повідомленні Супрун.

Вона додала, що безпечність вакцини також контролюється під час її доставки в Україну, регіони та самі поліклініки.

Але розумію, що батьки можуть хотіти особисто переконатися в надійності вакцини перед тим, як робити дитині щеплення. Для цього можна перевірити термоіндикатори, які показують, чи був дотриманий оптимальний температурний режим під час транспортування вакцини, – написала в. о. міністра.

Так, ці індикатори розміщені на флаконі вакцини і в картці-індикаторі контролю холодового ланцюга.

Термоіндикатор на флаконі – білий квадрат. Він показує, що під час зберігання вакцини не відбулося підвищення температури.

Термоіндикатор у картці – сіра відмітка біля червоного показника ColdMark. Він показує, що вакцина не була заморожена.

«Якщо вони такого ж кольору, як на зображеннях, ваша вакцина в нормі. Робіть щеплення й отримаєте свій захист», – наголосила Супрун.

Читайте: В Украине хотят ввести наказание за отказ от вакцинации

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube