Президент Росії Володимир Путін висловив співчуття народу та уряду Куби в зв’язку зі смертю лідера кубинської революції Фіделя Кастро. Про це повідомляє прес-служба Кремля в суботу,

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, світ реагує на смерть, Фідель Кастро, Куба

Очільник Росії назвав Кастро символом цілої епохи. Він написав, що завдяки кубинському революціонеру «вільна і незалежна Куба» стала «впливовим членом міжнародного товариства» та прикладом, що надихає, для багатьох країн та народів. Також Путін зазначив, що екс-лідер Куби зробив величезний внесок у розвиток кубинсько-російських відносин, назвавши кубинського лідера «щирим і надійним другом Росії».

«Висловлюю Вам і всьому кубинському народу найглибші співчуття у зв’язку з кончиною лідера кубинської революції, Вашого брата Фіделя Кастро. Ім’я цього видатного державного діяча по праву вважається символом цілої епохи в новітній світовій історії. Побудована їм і його соратниками вільна і незалежна Куба стала впливовим членом міжнародного співтовариства і послужила прикладом, що надихає для багатьох країн і народів «, — йдеться в телеграмі президента.

«Цей сильний і мудрий чоловік завжди з упевненістю дивився в майбутнє. Він втілив в собі високі ідеали політика, громадянина і патріота, щиро переконаного в правоті справи, якій віддав усе своє життя. Пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях громадян Росії», — написав Путін.

Президент РФ також побажав сім’ї Кастро «мужності і стійкості перед лицем цієї непоправної втрати». Нагадаємо, у суботу, 26 листопада, у віці 90 років помер кубинський революціонер Фідель Кастро.

Звістка про смерть лідера кубинської революції Фіделя Кастро викликала радісне тріумфування в американському штаті Флорида, де проживає безліч вихідців з Куби.

А в Майамі мільйонів вихідців з Куби вітали один одного гудками, свистом і музикою. Маленька Гавана раділа від звістки про смерть Фіделя Кастро, на противагу виразам співчуття, словам скорботи і підтримки на адресу народу Куби в іншому світі, передає AFP.

Тим часом, в соцмережах набирає популярність хештег: «Кастро помер, а Майамі живе».

У Маямі, кубинська діаспора вийшла на вулиці відсвяткувати цю подію. За словами очевидців, деякі емігранти запускали феєрверки і розмахували кубинськими прапорами, а водії клаксонами вітали новини з Гавани», — йдеться в повідомленні. «Фідель — тиран», — скандував натовп, що зібрався біля ресторану «Версаль» в центрі найбільшого міста Флориди.

Поліція посилила нагляд в кварталах, де живе діаспора, однак не втручається в те, що відбувається. Зокрема, правоохоронці не завадили мігрантам, які перекрили одну з вулиць і стали скандувати «Свобода».

ИСТОЧНИК http://patrioty.org.ua/

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube